IZRAELSKA REPREZENTACIJA

Pjanić otkrio šta se desilo Zmajevima u drugom poluvremenu susreta protiv Izraela

Miralem Pjanić u utakmici protiv Izraela uspio je upisati asistenciju za Edina Višću kod izjednačujućeg pogotka, svega minutu nakon što je Izrael poveo.Za pobjedu od 3:1 kaže da je zaslužena, te da nije bilo straha kada su gosti poveli."Vratili smo... [više]

miralem pjanic izraelska reprezentacija belgija

Baždarević: Ovo mi je najdraža pobjeda u karijeri

Nakon utakmice pred kamerama državne televizije se obratio i naš selektor Meša Baždarević koji je istakao da mu je ovo najdraža pobjeda.''Bilo je važno dobiti ovu utakmicu, navijači su nam olakšali posao svojim navijanjem i za mene je ovo najdraža... [više]

pobjeda zmajeva mehmed bazdarevic izraelska reprezentacija

U Zenici rasprodate ulaznice za utakmicu BiH - Izrael

Jutros je u 9 sati počela prodaja ulaznica za predstojeći susret BiH - Izrael, koji je na rasporedu 12. juna na stadionu "Bilino polje". Podsjetimo, Zeničani su zbog straha da će ih preduhitriti šverceri, te da će biti prinuđeni plaćati... [više]

zmajevi ulaznice izraelska reprezentacija

Naoružani izraelski specijalci čuvat će svoju reprezentaciju u BiH

Sve sigurnosne agencije u Bosni i Hercegovini spremne su za prihvat delegacije fudbalske reprezentacije Izraela, istakao je za Anadolu Agency (AA) Adis Hajlovac, predsjednik Komiteta za stadione i sigurnost Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH (N/FS BiH).Sve policijske i sigurnosne agencije uključene su... [više]

nogometna reprezentacija bosne i hercegovine izraelska vojska izraelska reprezentacija

EURO 2016.: Izraleci se za utakmicu protiv BiH pripremaju u Austriji

Bilino Polje u Zenici bit će poprište jedne od najvažnijih utakmica za reprezentaciju BiH u kvalifikacijama za Euro 2016. Reprezentacija Izraela će u našu zemlju stići iz Austrije, gdje će biti na pripremama.Selekcija Izraela će u Austriju stići 7. juna,... [više]